Снимка: 
В деня на Рождението на Св. Йоан Кръстител, с. Еница отбеляза своя празник.
По традиция всички преминаха под венеца от 77 билки и половина — символ на здраве и благополучие.
Поздравления за децата от ОУ „Васил Левски“ и ДГ „Слънце“ за чудесните изпълнения, както и на вокална група “Яница” при ПК „Втора младост“ за прекрасното участие.
Поздравявам кмета на с. Еница, г-жа Цветелина Петрова, за усилията и отдадеността към съхраняването на традициите.
Честит празник, Еница! Бъдете здрави и продължавайте да пазите духа на селото жив!
Още снимки виж Тук: https://www.facebook.com/photo/?fbid=1293850316066767&set=pcb.1293850729400059
Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.