Магията на „Леденика“ започна!

  27 Юни 2026, 16:37    0    431
Снимка:

Деветото издание на Националния фолклорен събор „Леденика“ беше официално открито!


Кметът Калин Каменов приветства участници и гости, като подчерта, че съборът за поредна година превръща Враца в място, където оживяват българските традиции, фолклорът и родният дух.
Специален гост на откриването бе Негово Превъзходителство Донг-бе Ким – извънреден и пълномощен посланик на Република Корея в България. В приветствието си той изрази възхищението си от красотата на Враца, съхраненото културно наследство и даде висока оценка за усилията на кмета Калин Каменов за развитието и популяризирането на града.


Празничната програма продължава с изпълнения на самодейни състави от цялата страна, народни борби и още много изненади!


Очакваме Ви! За посетителите на събора е осигурен безплатен транспорт до местността „Леденика“.

Още снимки виж Тук: https://www.facebook.com/photo?fbid=1356181246658658&set=pcb.1356181739991942&locale=bg_BG

                 Видео Тук: https://www.facebook.com/obshtinavratsa/videos/1554010026082533?locale=bg_BG
 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.


Природа

История

Политика

Общество

Актуално

Бизнес